Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 20 ביקורות
×
הריסת מבנים - קבלן הריסות מבנים - ביצוע כל עבודות ההריסה עם בולדוזר פיתוח

רוצים לדבר איתנו ? בשביל זה אנחנו כאן !

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה ומתן ייעוץ ראשוני.

הריסת מבנים

עבודות הריסה ופינוי בכל גודל

אנו בבולדזר-פיתוח מעניקים ללקוחותינו בין היתר שירות של הריסת מבנים
עבודות אלו נעשות בעזרת מגוון כלי עבודה ופתרונות מקצועיים
נשמח לתת שירות ונענה לכל בקשה וצורך שלכם צרו קשר

הריסת מבנים בשיטות המתקדמות בעולם | מגוון אפשרויות לביצוע עבודות הריסה ופינוי
[

סיבות להריסה

ישנם סיבות רבות לביצוע עבודות הריסה למבנה קיים הסיבה הנפוצה ביותר היא עכב התחדשות עירונית שבה מפנים מבנים ישנים ונמוכים ובונים במקומם בניינים גדולים וחדשים.

]

התחדשות עירונית

בניית מתחם בניינים זה הפך להיות דבר שבשגרה במדינתנו המתפתחת. במסגרת תהליך הפינוי בינוי נרכשים כל הקרקעות שבאיזור. המבנים הקיימים מתוכננים להריסה על מנת להתחיל עבודות חפירה בשטח.

סכנה בטיחותית

לעיתים נאלצים אנו להרוס מבנה בגלל סכנות הנדסיות שהמבנה מט לנפול ולא נשאר אלה להרוס אותו.
בחלק מהמקרים ניתן להרוס חלקים ספציפיים בלבד ולא את המבנה כולו. על שיטות ההריסה נרחיב בהמשך.

בעזרת ניסור בטון ביהלום אנו מסוגלים לבצע עבודות הריסה חלקיות מבלי לגרום נזק לשאר חלקי המבנה.

*

חריגות בנייה לא חוקיות

דבר ראשון לפני שניגשים למשימה צריך להבין אם איזה סוג מבנה יש לנו עסק. כל מבנה יש את הצורה שבה הוא בנוי ואת הדרך שכדאי להרוס אותו עם מיזעור נזקים לסביבה. לפי סוג המבנה ובהתייחסות לסביבת המבנה נקבל החלטות איך כדאי להרוס את המבנה.

חיסכון בתשלומי ארנונה

ישנם דברים רבים שצריך לבדוק לפני תחילת עבודות ההריסה. אפשר לומר שכל הדברים הם סביב בטיחות בטיחות בני האדם מסביב ובטיחות המבנים והמתקנים באיזור ההריסה. בסקר זה נערוך בדיקה מסביב לאתר ההריסה ונציין נק' תורפה שעלולות לצוץ במהלך ההריסה בבדיקה זאת נבדוק את תקינות המבנים הסמוכים ונשלול כל אפשרות של נזק שעלול להיגרם להם בתהליך העבודה.​

תכנון ההריסה

  • ביצוע סקר הנדסי למבנה - דבר ראשון לפני שניגשים למשימה צריך להבין אם איזה סוג מבנה יש לנו עסק. כל מבנה יש את הצורה שבה הוא בנוי ואת הדרך שכדאי להרוס אותו עם מיזעור נזקים לסביבה. לפי סוג המבנה ובהתייחסות לסביבת המבנה נקבל החלטות איך כדאי להרוס את המבנה.
  • בדיקות השטח שמסביב למבנה - ישנם דברים רבים שצריך לבדוק לפני תחילת עבודות ההריסה. אפשר לומר שכל הדברים הם סביב בטיחות בטיחות בני האדם מסביב ובטיחות המבנים והמתקנים באיזור ההריסה. בסקר זה נערוך בדיקה מסביב לאתר ההריסה ונציין נק' תורפה שעלולות לצוץ במהלך ההריסה בבדיקה זאת נבדוק את תקינות המבנים הסמוכים ונשלול כל אפשרות של נזק שעלול להיגרם להם בתהליך העבודה.

בחירת שיטת ההריסה

ניתוק חלקי המבנה

שיטה זאת היא הנפוצה ביותר בישראל במסגרת השירות הורסים את המבנה כמעט בסדר דומה לבנייתו.
ניתוק חלקי המבנה מתבצע בעזרת ניסור בטון ביהלום ושימוש במנופי זרוע. במידה ויש קורות ברזל נתמודד איתם בעזרת חיתוך בלהבה.

הריסה בעזרת כלי צמ''ה

ישנם באגרים המיועדים לעבודות אלו. כלים אלו בעלי זרוע ארוכה במיוחד עם צבת אידראולית בקצה שבעזרתו מתחילים בפירוק המבנה מלמעלה למטה. במבנים נמוכים יחסית ניתן להרוס גם בעזרת באגר רגיל עם פתיש דפיקה. הצבא והמשטרה נוהגים להשתמש הרבה בd9 לביצוע עבודות הריסה, כלי זה דוחף את המבנה מחלקו התחתון עד שמתמוטט תחת הלחץ הכביר.

הריסה בעזרת פיצוץ

הריסה בעזרת חומרי נפץ היא השיטה היעילה ביותר למוטט אלמנטים גדולים כגון גשרים פירי מנהרות ובניינים.
הבעייה היא שהריסה בעזרת חומרי נפץ מצריכה אישורים מיוחדים שלא ניתנים בקלות.
הריסה בעזרת פיצוץ מצריכה את ההכנות הגדולות ביותר. שכן הפיצוץ מהווה הפרעה סביבתית חמורה שצריך להתכונן וליידע מראש גורמים רבים בסביבה.

שילוב שיטות ההריסה

מניסיוננו האישי ברוב המקרים נעשה שימוש של כמה משיטות ההריסה במקביל. בכל הריסה נעזר בכל הציוד והיידע העומדים לרשותינו על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

הכנות השטח לקראת ההריסה

לפני ההריסה נסמן באדום את האיזורים המועדים לסכנה ונמנע מכל אדם להתקרב אל אזורים אלו, במידת הצורך נאייש עמדות בסדרנים ומאבטחים למניעת עוברי אורח העלולים להיפגע.

ניתוק מבנים עם ניסור בטון ביהלום

אנו מבצעים מגוון עבודות הריסה בכל סדר גודל כולל הריסה חלקית של מבנים בסיוע ניסור בטון ביהלום. בעזרת ניסור בטון ביהלום אנו מסוגלים לבצע עבודות הריסה חלקיות מבלי לגרום נזק לשאר חלקי המבנה.

סוגי עבודות להזמנה דרכינו

  • הריסת בית דו משפחתי
  • הריסת חדר בבית קיים
  • שימור חוץ במבנים עתיקים
  • חיתוך קירות ותקרות בטון
  • שימור חוץ במבנים עתיקים
  • חיתוך קירות ותקרות בטון
  • פתיחת פיר למעליות במבנה קיים
Artboard 2

נשמח לתת שירות מוזמנים להתקשר לייעוץ והצעות מחיר

חשוב לנו להבהיר לכם שאנו כאן למענכם! צוות העובדים המסור שלנו מגיע אליכם עם מגוון כלי עבודה לפי הצורך.באפשרותנו לסייע לכם בכל מה שקשור מסביב, תרגישו בנוח לשאול ולבקש תוספות לעבודה גם אם זה לא מרגיש לכם קשור. תנצלו את זה שאנחנו אצלכם בבית\באתר..לצוות העובדים שלנו ידיים טובות וברשותינו מגוון כלי עבודה לשירותכם.נשמח לתת מענה מסביב לשעון במסגרת הפעילות שלנו מוזמנים ליצור איתנו קשר בשמחה.צוות בולדוזר -פיתוח