Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 18 ביקורות
×
כמה עולה לבנות בריכה? בריכת אינטקס, בריכת פיברגלס, בריכות מתועשות בריכות מבטון ועוד

כמה עולה לבנות בריכה? בריכת אינטקס, בריכת פיברגלס, בריכות מתועשות בריכות מבטון ועוד

כמה עולה לבנות בריכה?

בניית בריכה בישראל 2020 זה כבר לא סיפור יקר כל כך. ישנם היום מגוון פתרונות מעולים לבניית בריכות כל הפרטים במדריך שרשמנו לכם. המדריך כולל מידע עבור סוגי בריכות שחייה הניתנים לבנייה כולל מידע מפורט של יתרונות וחסרונות ומחירים.

4 סוגי בריכות שחייה נפוצים שניתן לבנות מהמחיר הנמוך לגבוה:

1. בריכות אינטקס

2. בריכות מתועשות

3. בריכות פיברגלס

4. בריכות מבטון

בניית בריכות אינטקס

מידע כללי: בריכות אינטקס ניתן לקנות בגדלים שונים ובשני צורות מרובע או עיגול. הבריכה מגיעה עם הוראות הרכבה ותהליך ההרכבה הוא פשוט ואינו מצריך ידע וציוד שאין לכל אדם ממוצע. הבריכה מגיעה אם כיסוי ומשאבה לסינון המים, במידות הגדולות הבריכה מגיעה גם עם משאבת חום.

עלות הקמה: בריכת אינטקס היא האופצייה הזולה ביותר להקמת בריכת שחייה אצלכם בבית.

מחיר הבריכה: תלוי בגודל הבריכה טווח המחירים של קניית הבריכה הינו 900-9,500  ש"ח מהמידה הקטנה ביותר עד למידה הגדולה ביותר שמוכרים בישראל (975X488 מידות אורך ורוחב במטרים) ניתן לראות מחירים ומידות באתר היבואנית הרשמית של אינטקס ישראל.

שלבי התקנת הבריכה: בשביל להקים את הבריכה תצטרכו שטח ישר וניתן לבנות את הבריכה ללא הכנות מוקדמות. אם יש לכם אפשרות ורצון להשקיע יותר ניתן להניח את הבריכה בעומק האדמה ולבנות דק מסביב. למידע נוסף עבור מדריך בניית בריכת אינטקס שקועה באדמה לחצו על הקישור.

משך העבודה: 1-20 ימי עבודה, עם רק מרכיבים על גבי הקרקע לוקח כמה שעות בודדות.

בניית בריכות מתועשת

הרבה שואלים אותנו מה זה בריכה מתועשת? נסביר בקצרה..

מידע כללי: בריכה מתועשת היא בריכה שניתן לבנות מחומרים שונים שהעקרון הוא פשוט.. לתמוך את המים שלא יצאו. עושים זאת בעזרת יציקת בטון בניית קירות לבריכה ואוטמים בעזרת יריעות pvc . לבריכות אלו בד"כ אין תעלות גלישה בדומה לבריכת האינטקס.

עלות ההקמה: עלות הקמה של בריכה כזאת מגיעה למחירים של  150,000-40,000 ש"ח תלוי כמובן בגודל הבריכה ובתנאי השטח הקיימים.

שלבי ההקמה: חופרים בור עבור הבריכה יוצקים בטון עם רשת ברזל וייסוד שתהיה מספיק חזקה לשאת את משקל המים. יציקה זאת חייבת להיות חלקה! לאחר היציקה בונים את קירות הבריכה, בדר"כ משתמשים לקירות הבריכה בחלקים יעודיים שעשויים מפח או מפיברגלס. לאחר הרכבת החלקים מסדירים את עניין ניקוז וסינון המים מסביב לבריכה. לאחר שהכל עומד פורסים ומלחימים את יריעות הpvc שתפקידם למנוע חלחול של המים החוצה.  נשאר רק לכסות את קירות הבריכה מסביב למלא מים ובזה הושלמה המלאכה..

משך העבודה: 10-20 ימי עבודה בפועל. לרבות החפירה. למעט עבודות פיתוח מסביב. העבודה כוללת אחריות מלאה לכל נזק שיגרם בפועל

בניית בריכות פיברגלס

מידע כללי: בריכת פיברגלס מגיעה מוכנה מהמפעל במידות ובצורה שבחרתם. בריכת הפיברגלס מיוצרת במפעל שבו יוצקים את הפיברגלס בתבניות בצורות שמוכנות מראש. לאחר היציקה בונים מסגרת לבריכה ומחברים את כל הצנרת של סינון וחימום המים. הבריכה מגיעה אליכם בנוייה לחלוטין עם הובלת מנוף.

עלות ההקמה: מחיר הבריכה- 30,000-150,000  עלות החפירה הובלה וההתקנה- 30,000-50,000 את רוב הכסף תשלמו עבור הבריכה עצמה, ההתקנה פשוטה יחסית.

שלבי ההתקנה: אחרי שבחרתם בריכה ויש לנו את מידות הבריכה מבצעים חפירה באדמה כמעט במידות של הבריכה, הבור צריך להיות טיפה יותר גדול כמובן. לאחר החפירה מבצעים יציקת בטון בתחתית החפירה יציקה זאת חייבת להיות חזקה מספיק לשאת את משקל הבריכה. לאחר היציקה מובילים את הבריכה ומניפים אותה אל מקומה בעזרת מנוף זרוע. לאחר שמיקמנו את הבריכה במקומה מחברים את הצינורות סינון וניקוז. לאחר שהכל עומד במקומו מתחילים למלא את הבריכה במים ובמקביל ממלאים חול ים מסביב לבריכה מבחוץ. במידה ותעשו אחרת הבריכה עלולה להינזק חשוב לבצע את הפעולות במקביל.

משך העבודה: 5-12 ימי עבודה כולל החפירה.

בניית בריכות בטון

מידע כללי: בריכה שהרצפה והקירות בנויים מבטון. בריכות בטון דורשות איטום משמעותי ובדרך כלל תראו אותם מרוצפות בקרמיקה. בריכות אלו נדרש לבצע סביבם תעלות לגלישת המים ובונים לידם בורות מים וחדר משאבות.

עלות ההקמה: 150,000-250,000 ש"ח בריכה זאת היא הבריכה המורכבת ביותר לבנייה ודורשת הכנות מקדימות בשטח.

שלבי ההקמה: חפירת הבור עבור הבריכה לאחר עבודות החפירה נדאג גם להכנת תשתית לניקוז הבריכה בעזרת מערכת הביוב הקיימת.
השלב הבא הוא יציקת רצפת הבטון עם היסודות לפי דרישות המהנדס ויועץ הקרקע. לאחר מכן נבנה את קירות הבריכה וחדר המשאבות ובורות המים. במהלך העבודה יש המון התעסקות עם מערכות הסינון והחימום ותעלות גלישה שמלווים אותנו לאורך כל בניית הבריכה מבטון.. את התהליך המלא נפרט במאמר אחר..  לאחר השלמת כל ההכנות לרבות שלבי האיטום נבצע ריצוף של הרצפה וקירות הבריכה. יש עוד המון מה לפרט נעשה את זה כאמור בצורה מסודרת במאמר אחר..

משך העבודה: 60-150 ימי עבודה בפועל.

בניית בריכות שחייה ביתיות עם בולדוזר פיתוח

שמחים שהגעתם עד לפה.. מקווים שעזרנו ולא במעט עם המידע שהענקנו לכם במאמר..
ואם במידה והחלטתם ללכת על זה ולבנות בריכה בבית אנחנו כאן לשירותכם!

איך נוכל לעזור לכם?

קודם כל אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני לייעוץ והכוונה ללא עלות.
מעבר לזה יש ברשותינו את הכלים והידע הנדרשים לביצוע הקמה של בריכות שחייה בכל גודל.

למה לבחור דווקא בנו?

"בולדוזר פיתוח" בשונה לחברות שמתעסקות רק בבריכות יכולה להעניק לכם שירותים מקיפים וחלקיים לבניית הבריכה.
במסגרת השירות שלנו אנחנו יכולים לבצע עבורכם את העבודה מא-ת או לחלופין לתת לכם שירות ספציפי כמו ימי עבודה של טרקטור או יציקת בטון בלבד.

השירותים שלנו העומדים לרשותכם:

השכרת מיני מחפרון + בובקט ליום עבודה
השכרת מחפרון ליום עבודה
שירותי פינוי פסולת ואדמה
יציקת רצפות וקירות בטון
העברת קווי ביוב ומנולים
עבודות עפר ופיתוח
עבודות ריצוף
ועוד

בנוסף… אנחנו חיים ונושמים את עולם הבנייה והפיתוח ויכולים לסייע ולקשר אותכם עם מגוון בעלי מקצוע שתצטרכו עבור בניית הבריכה.

האנשים שעובדים איתנו:

יבואני ויצרני בריכות
שירותי הובלות מנוף
התקנות דק ועבודות עץ
מתקיני דשא סינטטי
אדריכלים נוף וגננים
קבלני עפר ופיתוח
ועוד.

מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני במס: 050-9995234 או להשאיר פרטים באתר ונחזור אליכם.
דוד בן עיון – בולדוזר פיתוח

מחפשים שירות? השאירו פרטים ונחזור אליכם

מידע נוסף