Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 18 ביקורות
×
חפירת בריכת שחייה - עלות חפירת בריכה - בולדוזר פיתוח

רווחת הדעה בהמון כי התקנה של בריכה פרטית בבית שייכת אך ורק ל"עשירון העליון". אולם כיום, באמצעות הוזלה של עלויות ודרכים חדשות להתקנת בריכה, יותר ויותר לקוחות פונים אלינו לטובת חפירה והתקנה של בריכה פרטית. חברת בולדוזר פיתוח, מזה שנים רבות, מלווה את שלל לקוחותיה בכל התהליך של הקמת בריכה פרטית. החל משלב התכנון והחפירה, עד השלב בו בריכת חלומותיכם מוכנה לשימוש.

ראשית, חשוב מאוד לדעת שכשמדברים על התקנה של בריכה קיימים בעצם ארבע סוגים של בריכות:

 1. בריכות אינטקס – בריכה להרכבה, האופציה הפשוטה והזולה מכולן שכמובן גם את בריכת האינטקס ניתן להטמין באדמה לאחר חפירה
 2. בריכות מתועשות – בריכה שמשלבת בטון עם יריעות עמידות, זאת בשביל לאפשר יצירה של בריכה שמצד אחד קל להקים אותה, ומצד שני היא מאופיינת בעמידות גבוהה.
 3. בריכות פיברגלס – בריכה שמיוצרת במפעל בתבניות המתאימות לשטח שהקצתם בביתכם. הבריכה מגיעה אליכם מוכנה מראש.
 4. בריכות מבטון – הן רצפת הבריכה והן קירות הבריכה עשויות מבטון. בריכה זו היא המורכבת והיקרה ביותר מבין בריכות השחיה.

גודל ועומק החפירה

גודל של בריכת שחייה הוא כמובן איננו דבר אובייקטיבי. לכל בעל בית, בהתאם לתנאי השטח והצרכים שלו יש דרישות אחרות. בכל אופן קיימים גדלים סטנדרטיים שייתכן מאוד שיהיו טובים גם עבורכם. למשל, רוחב סטנדרטי של בריכת-קבע העשויה מבטון, פיברגלס ועוד יהיה כ-4 מטרים, כאשר אורכה יהיה החל מ-6 מטרים, ועומקה יהיה 1.5 מטרים.

כמובן שהגדלים השונים גוזרים עבודת הכנה שונה ומשך זמן שונה. אין דומה עבודה של בריכה פרטית מינימלית לבריכה החולשת על מטרים רבים. הנתונים הללו חשובים לנו מאוד בשביל שנוכל להיערך בהתאם. שימו לב – קביעה של עומק הבריכה תחושב על פי שכבת הבטון שניצוק פנימה.

פינוי אדמת החפירה

כחלק ממגוון עבודות העפר שמבצעת חברת בולדוזר פיתוח, אנו עוסקים גם בפינוי אדמת חפירה של בריכות שחייה. לא כל חברה מסוגלת לבצע את העבודה הזו ולפעמים היא נצרכת להביא גורם חיצוני שיבצע אותה. מדוע? מפני שלא לכל חברה יש את הכלים הייעודיים והאישורים הצרכים לטובת עבודה זו. המיוחד בחברת בולדוזר פיתוח הוא, שאנו מחזיקים בכל הכלים שקשורים לתחום פינוי עפר, ויותר מכך – אנו גם משכירים את הכלים הללו לחברות אחרות שנצרכות לכך.

חישוב כמות האדמה שתצא מהחפירה

לחישוב כמות האדמה שתצא מחפירה ספציפית יש חשיבות רבה. אמנם, פעולה זו לא מתבצעת כיום על ידי הפועלים אלא על ידי אמצעים טכנולוגיים משוכללים, שבזכות מערכות החישוב המתקדמות שלהם הם יודעים לתת הערכה מדויקת של צרכי החפירה, כמות העפר ועלות העבודה הכוללת, זאת על פי נפח העפר שנצטרך לפנות משטח העבודה וכן בהתאם להעברה של נפח האדמה לאזור המילוי.

הכלים שלנו העומדים לרשותכם:

אנו מחזיקים במגוון כלי צמ"ה להשכרה, לכל מטרה ולכל תקופת זמן.

שימו לב – חלק מהכלים הנ"ל מיועדים להשכרה עם מפעיל מקצועי בלבד.

 • השכרת מיני מחפרון
 • השכרת בובקט
 • השכרת בובקט צר
 • השכרת מחפרון
 • השכרת באגר גלגלים
 • השכרת שופל
 • השכרת באגר שרשרת
 • השכרת פרקית
 • השכרת מיכלית מים
 • השכרת מכבש, ועוד

מחיר חפירת בריכת שחייה

מחיר של חפירת בריכת שחייה הוא כמובן לא מחיר אחיד, ומשתנה בהתאם לממדי החפירה, מיקום, משך זמן העבודה, תנאי העבודה ועוד פרמטרים שונים. בכל אופן, מחיר היערכות לחפירת בריכת שחייה + יציקה עומד על כ-30,000 ₪ – וכאמור, משתנה בהתאם לצורך שלכם.

הכנסת טרקטורים עם מנוף בשעת הצורך

כמעט בלא צורך לפרט, ידוע שאין עבודת עפר דומה לחברתה. קיימים שטחי עבודה נוחים יותר ונוחים פחות – אך לעולם העבודה דורשת היערכות למקום העבודה. לאור זאת, ישנם שטחי עבודה כאלה שהגישה של כלי הצמ"ה שלנו חסומה ובדרך קונבנציונאלית לא ניתן להכניס אותם לאזורים הללו.

מה עושים? אל דאגה. חברת בולדוזר פיתוח מצליחה להתמודד גם במקרים כאלה. פעמים רבות הפתרון שיידרש הוא הכנסה של כלי הצמ"ה באמצעות מנוף שיכול לתמרן בצורה יותר חופשית ולמקם את כלי העבודה במקום הנדרש.

לפרטים נוספים והצעות מחיר צרו איתנו קשר

מחפשים שירות? השאירו פרטים ונחזור אליכם

מידע נוסף