עבודות עפר ופיתוח

הכשרת מגרשים, השכרת כלי צמ''ה, עבודות תשתית

אנו מבצעים בין היתר שירותים הקשורים בעבודות עפר ופיתוח.
עבודות אלו נעשות בעזרת כלי הצמ"ה שברשותינו ובזכות צוות עובדי החברה.

מגוון שירותים ללקוחות עסקיים ופרטיים | צרו קשר לפרטים נוספים והצעות מחיר
///

עבודות עפר ופיתוח

אנו מבצעים בין היתר שירותים הקשורים בעבודות עפר ופיתוח. עבודות אלו נעשות בעזרת כלי הצמ"ה שברשותינו ובזכות צוות עובדי החברה.

שירותים עיקריים

///

פיתוח וחפירת מגרשים לבנייה

מי שעלה בידו ורכש שטח לבנייה או לחלופין ייזם שברצונו להכשיר קרקע למטרה מסוימת צריך לעבוד ולהכשיר את הקרקע על מנת להשמיש אותה למטרה העתידית. במקרים אלו בדרך כלל ניתן שירות של כלי צמ"ה על מנת להכשיר את הקרקע.

פתיחת דרכים וסלילת כבישים

אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי פריצות דרכים וסלילתם לכל רמה שתזדקקו. ניתן להיוועץ עימנו לבחירת סוג חומר לכיסוי כגון מצע או אספלט. תלוי בתקציב ובצורך.. שירות זה כולל אספקת החומר אל השביל במידת הצורך.
אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי פריצות דרכים וסלילתם לכל רמה שתזדקקו. ניתן להיוועץ עימנו לבחירת סוג חומר לכיסוי כגון מצע או אספלט

*

עבודות צנרת וביוב

במידה ואתם זקוקים לעבודות צנרת למינהם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אנו מעניקים ללקוחותינו שרותי חפירה וחציבה לצנרות: חשמל, מים, ביוב, תקשורת ועוד'. במסגרת השירות ניתן לקבל שירותי חפירה וכיסוי. וכמובן התקנת מערכות הצנרת בכל סדר גודל.

בניית בורות ספיגה

במקומות בהם לא קימות תשתיות ביוב מסודרות (כמו פעם) משתמשים בבורות ספיגה. בורות ספיגה הם מיכלים שטמונים בתוך האדמה ואליהם מוזרמים מי הביוב. אחת לכמה זמן שואבים את הבורות לביובית. בחלק מהבורות עושים חורים בשליש העליון והנוזלים מחלחלים החוצה והמוצקים שוקעים מטה.

הכשרת שדות חקלאיים

בחקלאות יש צורך גדול בכלי צמ"ה על מנת להכשיר שטחים לחקלאות. ברוב המקרים הצורך יהיה ביישור הקרקע וחפירת בורות לעצים. בחקלאות יש הרבה פעמים דרישה לאספקת אדמת חמרה וישורה על גבי השטח לרענון חלקת האדמה. אנו נותנים מגוון שירותים הקשורים לחקלאיים.

בנייה ופיתוח שטחים עירונים

במסגרת עבודות הפיתוח שלנו אנחנו מבצעים עבודות לתיחום מגרשים ופיתוח עירוני כגון: בניית מערכות מדרכה ואבני שפה, בניית קירות חיץ, קירות תמך, הקמת מערכות לניקוז מי גשמים ועוד.

מחזור וגריסת עפר ופסולת בניין

במסגרת עבודות העפר והפיתוח נדרשים אנו לקידום תהליכים בעבודה להשתמש במגרסה לגריסה וניפוי החומר. אנו מעניקים שירותי גריסה בכל היקף וכמות. וכמו כן השכרת מגרסת עפר ונפות לכל מטרה וצורך.

עבודות גידור ותיחום

במידה וברצונכם לתחם שטח מסוים אנחנו פה למענכם. עבודות גידור ותיחום בכל גודל ולכל מטרה. כגון: סוללות עפר, גדרות פחונים, גדרות תייל, גדרות יהודה, גדר אוסטרלית, ועוד' צרו קשר לפרטים.
קידוח בטון בשיטה המתקדמת בעולם | הפתרון היעיל והמדוייק ביותר בעולם לקידוח בבטון והריסת מבנים
לעבוד עם חברה מנוסה בתחום אשר מחזיקה צוותים בעלי ידע וניסיון ולא פחות חשוב, בעלות ציוד קידוח וניסור מהמתקדמות בשוק, אל תתפשרו על איכות, אתם תשלמו על כך בהמשך הדרך!

פרטים שנצטרך על מנת לתמחר

עובי הקידוח

עובי הבטון משפיע כמובן גם על המחיר. ככל שהבטון עבה יותר הקידוח ייקח יותר זמן. מה גם שברגע שהקידוח עמוק יחסית עלינו לחבר מאריכים לכוס הקידוח דבר שמעכב כמובן את העבודה.

מיקום העבודה

כמובן שפרמטר זה משפיע על הצעת המחיר במידה והעבודה היא קטנה ויש גמישות בזמנים מצד מזמין העבודה המחיר ישתנה בהתאמה.

מיקום הקידוח

איפה ברצונכם לבצע את הקידוחים? בקיר? ברצפה? בתקרה? כדאי לציין במדוייק איפה בחלל העבודה יתבצע הקידוח, בדגש על פירוט הגישה ומגבלות הגובה וכו'.

כמות הקידוחים

כמה קידוחים ברצונכם שנבצע עבורכם? ככל שיש יותר קידוחים המחיר יורד בהתאמה.

חיבור מים וחשמל

צריך חיבור חשמל ומים על מנת לבצע את העבודה.. במידה ואחד מהם חסר תיידעו אותנו שנתמחר בהתאם.

"צוותי העבודה שלנו והנהלת החברה שמחים לעבוד למענכם ולתת עבורכם שירות אישי ומסור. במהלך השנים הבנו שחלק מהלקוחות זקוקים לשירותים מקיפים מעבר לקידוח הבטון.. "

חשוב לנו להבהיר לכם שאנו כאן למענכם! צוות העובדים המסור שלנו מגיע אליכם עם מגוון כלי עבודה לפי הצורך.

באפשרותנו לסייע לכם בכל מה שקשור מסביב, תרגישו בנוח לשאול ולבקש תוספות לעבודה גם אם זה לא מרגיש לכם קשור. תנצלו את זה שאנחנו אצלכם בבית\באתר..

לצוות העובדים שלנו ידיים טובות וברשותינו מגוון כלי עבודה לשירותכם.

נשמח לתת מענה מסביב לשעון במסגרת הפעילות שלנו מוזמנים ליצור איתנו קשר בשמחה.

צוות בולדוזר -פיתוח

המחירים הנ''ל מתייחסים לבטון בעובי 30-50 ס''מ מעבר לעובי בטון זה התמחור יהיה שונה ובהתאמה
* אין למחירון הנל כל התחייבות לביצוע עבודות במחירים הכתובים. המחירון נועד למטרת אינדיקצייה בלבד ברוב המקרים המחירים דומים להערכה שלנו כמו המחירון.

מידע מקצועי