Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 18 ביקורות
×
בובקט להשכרה - עבודות בובקט בכל חלקי הארץ - זמינות גבוהה מחירים מעולים

עולם הבנייה הוא אחד העולמות היותר דינמיים ומשתנים שיש. תחום הבניין דורש הקפדה רבה על מקצועיות ויסודיות בכל שלב משלבי העבודה. ענף הבנייה הוכיח לאורך שנים כמה הוא חשוב למערכת הכלכלית ועד כמה הוא מסוגל להניע את גלגליה, או לחילופין לעצור אותם בסיטואציות בהן הבנייה נעצרה. אולם, מלבד ממד ההנעה של הכלכלה, לא פחות חשובה היא ההתחדשות וההתקדמות של ענף הבנייה בכל מה שקשור לטכנולוגיות ומכשירים חדשים. טכנולוגיות אלו מאפשרות לבנייה להתקדם בצורה זריזה יותר ולהפוך אותה ליותר בטוחה ומותאמת ליכולות ולצרכים שבעלי המקצוע השונים נדרשים להם.

אחד האמצעים שלוקחים חלק חשוב מאוד במאמץ הזה הוא – ענף הבובקטים להשכרה. אמצעי זה מהווה את אחד הכלים היותר חשובים ואיכותיים בתהליך ההתקדמות וההתחדשות של הענף. אז מהו בכלל בובקט? מניין נובע השם שלו? איזה שימוש ניתן לעשות בכלי המתוחכם הזה? ומה העלויות של השכרת כלי זה? כל אלה ועוד – במאמר הבא.

 

עבודות בובקט – מהו בובקט להשכרה?

רבים נוהגים להתבלבל בהגדרת המושג "בובקט". בואו נעשה מעט סדר בנושא. בובקט זהו בעצם כינוי למגוון של מכשירי צמ"ה (ציוד מכני הנדסי) שמשמשים אמצעי עבודה שמייעלים את העבודה, הן באתרי בנייה קטנים והן באתרי בנייה גדולים. הכינוי "בובקט" מגיעה משמה של החברה "בובקט", החברה המוכרת והגדולה בעולם שמתמחה בייצור צמ"ה מיניאטורי.

חברת בובקט פרצה לתודעה העולמית במאה הקודמת בשנות השישים, כאשר השיקה לאוויר העולם את המיני מעמיס הקטן, שניחשתם נכון – נקרא גם כן "בובקט". מעט לרקע הכללי – בובקט הוא כינוי אנגלי לשונר, שהוא חתול קטן וחזק מאוד – מעבר למה שתוכלו לראות ולחשוב במבט ראשון.

מיני בובקט להשכרה
בובקט קטן לפיתוח הגינה

מיני בובקט

לבובקט (מיני מעמיס) ישנה כף קדמית אחת וארבעה גלגלים. הייעוד של כלי זה הוא לבצע עבודות פינוי והכנה של חומר למתחם ספציפי. בנוסף לכך, הבובקט מאובזר באמצעים נוספים, כך שהוא יכול לשמש אתכם גם כמטאטא כביש או מלגזה.

 

שירותי בובקט

כלי צמ"ה שגרתיים הם כלי עבודה כבדים מאוד, כאלה שמסוגלים לעבוד גם כאשר תנאי השטח בעייתיים ומורכבים. הכלים מיוצרים במבנה הזה מתוך מחשבה שהם צריכים להצליח להכשיר שטחים משמעותיים לבניית מבנים או שטחים ציבוריים, גינות גדולות וגנים. בכל אחת מהאפשרויות הללו, כלי הצמ"ה תופסים תפקיד משמעותי וחיוני מאוד. אולם, מה קורה כאשר רוצים לעשות עבודה מצומצמת יותר, כגון: בנייה של גינה בבית פרטי, או הכשרה של שטחים הממוקמים באזורים בעלי מתאר צפוף לטובת בנייה? בדיוק לשם כך בובקט להשכרה יהיה עבורכם הפתרון האידאלי.

חפירת בריכת שחייה עם בובקט
חפירת בריכת שחייה עם בובקט

עבודות עפר בובקט

כאמור, כלי הצמ"ה הגדולים מתקשים לייצר גישה לאתרי בנייה שבנויים בצורה צפופה – מה שהופך אותם ללא רלוונטיים במקרים אלה. לעומת כלי הצמ"ה הגדולים, בובקט להשכרה מסוגל להגיע לאתר בנייה שכזה, ופעמים רבות אפילו באופן עצמאי. יתרונו של הבובקט להשכרה במתארים צפופים בא לידי ביטוי גם ביכולת התמרון שלו בתוך השטח עצמו. מלבד אפשרות הגישה אל היעד, הבובקט מסוגל לתמרן בצורה מאוד חופשית, אף על פי שהשטח המדובר צר וקטן. בין התפקידים החשובים שממלא הבובקט תוכלו למנות: ביצוע עבודות קידוח וחפירה; הכשרת קרקעות; ביצוע של עבודות תשתית, ועוד.

 

השכרת בובקט מחיר

מחיר השכרת בובקט נע בין 1100 ₪ ל-2100 ₪ ליום עבודה. כמובן שהדבר תלוי במשתנים רבים, אותם נציין להלן.

פינוי הריסות עם בובקט
פינוי הריסות עם בובקט

השכרת בובקט ליום

כפי שציינו, מחיר עלות של השכרת בובקט ליום תלוי במספר משתנים סטנדרטיים לחלוטין. כמו בכל תחום רכש והשכרה, גם כאן גורמים שונים משפיעים על המחיר, כמו: משך זמן ההשכרה; האם הכלי מושכר אם מפעיל או לא; אופי העבודה; המרחק של שטח העבודה ממיקומו הנוכחי של הבובקט, ועוד.

נפשט מעט את הדברים. מחיר השכרה של בובקט ליום עבודה אחד, גבוה יותר באופן יחסי ממחירו ליום כאשר תשכירו את הבובקט למשך שבוע עבודה שלם. מדוע? מפני שעלות ההשכרה ליום אחד מתחשבת גם בעלות ההגעה לשטח העבודה, בעוד בהשכרה לשבוע המחיר מתחלק על פני כמה ימי עבודה – מה שמוזיל בצורה משמעותית את העלות הסופית. נוסף על כך קיימות הוצאות נוספות בגין תפעולו הכללי, התקופתי והשוטף של הכלי – עלויות שמתגלמות גם הן במחיר העבודה של הכלי ליום.

 

בובקט מחיר לשעה

מחיר השכרת בובקט לשעה נע גם הוא בין טווח מחירים מסוים. ניתן לומר שהמחירים נעים בין 350 ₪ ל- 550 ₪ לשעה, כאשר המחיר לא כולל את כל מה שקשור לעלויות הובלה של הכלי אל הלקוח.

 

בובקט השכרת בובקט ללא מפעיל מחיר

כדאי לדעת שלרוב איננו מאפשרים להשכיר את כלי העבודה ללא מפעיל. למה? מסיבה פשוטה והגיונית – ראשית, מפני שעבודה עם כלי כמו בובקט דורשת אישור ממשרד הרישוי, ושנית מפני שבשביל לתפעל כלי כמו בובקט, נדרשת היכרות רצינית עם הכלי. במידה ואתם עומדים בשני התנאים ותצרו עמנו קשר, ייתכן מאוד שגם תוכלו לשכור את הבובקט ללא מפעיל.

 

בובקט הכי קטן להשכרה

אצלנו בבולדוזר פיתוח תוכלו לשכור בובקט קטן ברוחב 105 ס"מ. כלי זה מיוחד מאוד בגדליו המיניאטוריים וביעילות הגדולה שלו למגוון של עבודות. הכלי מגיע כמובן עם מפעיל אחראי ומקצועי. מחיר השכרה של בובקט מהסוג הזה ליום עבודה, נע בין 1500 ₪ ל- 1800 ₪.

 

מחירון בובקט

על מנת לעשות לכם סדר, נביא את גיליון המחירים המלא בכל מה שקשור להשכרת בובקט.

שעת עבודה של בובקט – 300 ₪ – 350 ₪

יום עבודת בובקט אופני + ציוד סטנדרטי + מפעיל – 1100 ₪ – 2100 ₪

יום עבודת בובקט זחלי + ציוד סטנדרטי + מפעיל –  1400 ₪ – 2100 ₪

השכרה של בובקט ליום עבודה אחד בלי מפעיל – 850 ₪ – 1100 ₪

הובלה של בובקט לאזור ההשכרה 200 ₪ – 250 ₪

מחפשים שירות? השאירו פרטים ונחזור אליכם

מידע נוסף